Täna on pühapäev, 25.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Majandus > Ärikorraldus >

  
Raamatu nimi:Jaekaubandus
Autor:Hans G. Tonndorf
Lühikirjeldus:Raamatus valgustatakse edu tagavaid uusi ideid ja suundumusi jaekaubanduses. Ta ärgitab lugejat järele mõtlema, juurdlema ja oma töös uuega katsetama. See on praegu ainus raamat eesti keeles, mis hõlmab kaasaegse jaekaubandusettevõtte strateegia ja juhtimise kõiki elulisi külgi.
Hind:3,45 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Kinnisvara turuväärtus
Autor:Veronika Ilsjan
Lühikirjeldus:Väljaanne räägib kinnisvara väärtusest vaid majandusteaduslikus kontekstis, st eelkõige käib jutt turuväärtusest. Materjali kokku pannes mõtles autor eelkõige oma tulevastele koleegidele, meenutades enda õppetunde kinnisvara väärtuse ideoloogiast arusaamisel.
Hind:6,39 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Rakendusmatemaatika
Autor:Evald Übi, Kadrin Keres
Lühikirjeldus:Raamat annab elementaartasemel ülevaate matemaatika rakendustest eelkõige majanduses, aga ka tehnikas, logistikas, juhtimises jne. Erinevalt paljudest matemaatikaõpikutest on kõnealuses töös pööratud peamine tähelepanu mitte teooriale, vaid näidetele.
Hind:16,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Statistika teooria põhikursus
Autor:August Aarma, Vello Vensel
Hind:7,16 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tallinna Tehnikaülikool 1918-2018
Autor:Tõnis Liibek
Lühikirjeldus:Raamat pakub võimalust heita pilk Tallinna Tehnikaülikooli keerulisele ja inspireerivale saja-aastasele eluloole.
Hind:37,60 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tootlikkuse kasvu juhtimine ettevõttes
Autor:Eedo Kalle
Lühikirjeldus:Maailma majandusajalugu on näidanud, et tootlikkus on majanduskasvu ja konkurentsivõime põhitegur nii makro- kui mikrotasandil. Tootlikkuse suurendamise vajadus ja sellega seotud probleemistik muutub ka Eestis järjest aktuaalsemaks. Tööjõu vähenemise ja ressursside kallinemise tingimustes on vajalik tootlikkuse tõstmine, et globaalses konkurentsivõitluses ellu jääda ja kindlustada riigi jätkusuutlik areng. Majandusjuhile-praktikule ja majandusõppurile mõeldud raamat annab soovitused tootlikkuse kasvu juhtimisfunktsioonide (mõõtmine, hindamine ja analüüs, prognoosimine ja plaanimine, kasvuprogrammi evitamine) süsteemseks rakendamiseks ettevõttes. Käsitletakse tootlikkuse tõstmise uudsemaid meetodeid ja nende kasutamise kogemusi ning Euroopa tootlikkuse mudeli kontseptsiooni.
Hind:7,99 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Väike teejuht ergonoomika- ja ohutusalase teabe otsimiseks Internetis
Autor:Virve Siirak
Lühikirjeldus:Antud materjalis käsitletakse ergonoomika ja ohutuse küsimusi lähtudes tänapäeva seisukohtadest, kus enam ei piirduta kitsalt ainult tööohutusega, vaid vaadeldakse inimtegevust laiemas mõttes.
Hind:0,45 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Ärikorralduse põhiteadmised
Autor: Henno Kallam, Ene Kolbre, Enno Lend, Leili Möller, Valev Reinhold, Anne-Liis Simson, Aare-Maldus Uustalu ja Urve Venesaa
Lühikirjeldus:Ärisse siirdumiseks on vaja teadmisi, mis aitavad äriideid ellu viia ja ärisse püsima jääda. Kasulik on teada, kuidas äritegevuseks valmistuda, kuidas äri edukalt juhtida ja missugused on äri tegemist mõjutavad ohud ja võimalused. Iga algaja tunneb kindlasti vajadust saada ülevaadet kõigest sellest, mis võiks ees oodata oma äri alustamisel. Juba tegutseva äri juhil on aga oluline teada, millele peab ta pöörama tähelepanu äri juhtimisel. Peamiselt mahulistel kaalutlustel oma raamatus toodud vaid ärikorralduse põhivaldkondade põhitõed, lisaks on püütud esitada ka valdkondade uuemaid suundi.
Hind:7,16 EUR

Vaata lähemalt