Täna on pühapäev, 25.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Majandus > Rahvamajandus >

  
Raamatu nimi:Rakendusmatemaatika
Autor:Evald Übi, Kadrin Keres
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2013
Lehekülgi:380
Mõõdud:175*245mm
Kaal:769 grammi
Lühikirjeldus:Raamat annab elementaartasemel ülevaate matemaatika rakendustest eelkõige majanduses, aga ka tehnikas, logistikas, juhtimises jne. Erinevalt paljudest matemaatikaõpikutest on kõnealuses töös pööratud peamine tähelepanu mitte teooriale, vaid näidetele.
Kirjeldus:Õpik on valminud loengute põhjal, mida autorid on aastaid lugenud TTÜ-s nii bakalaureuse- kui ka magistri- ning doktoriõppe üliõpilastele. Iga teema kohta on esitatud harjutusülesanded, mille vastused võib leida raamatu lõpus. Õpikut võivad kasutada kõik matemaatikast huvitatud õppurid, et teha esialgset tutvust matemaatika erinevate rakendustega. Käsitletavad teemad lühidalt: Lineaarne planeerimine. Mittelineaarne planeerimine. Täisarvuline planeerimine. Dünaamiline planeerimine. Harilikud diferentsiaal- ja diferentsvõrrandid. Optimaalse juhtimise teooria. Varude juhtimine. Mänguteooria. Stohhastiline planeerimine. Juhuslikud protsessid ja teenindusteooria. Matemaatiline modelleerimine. Majandusmatemaatilised mudelid.
Hind:16,30 EUR

Tagasi