Täna on pühapäev, 25.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Majandus > Rahvamajandus >

  
Raamatu nimi:Matemaatiline statistika. Ülesannete kogu
Autor:Kadrin Keres, Aleksander Levin
Lühikirjeldus:Matemaatilise statistika ülesannete kogusse on koondatud palju erineva raskusastmega ülesandeid eesmärgiga valmistada üliõpilasi ette nii statistika üldkursuse kui ka teiste majandusainete õppimiseks.
Hind:4,28 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Rakendusmatemaatika
Autor:Evald Übi, Kadrin Keres
Lühikirjeldus:Raamat annab elementaartasemel ülevaate matemaatika rakendustest eelkõige majanduses, aga ka tehnikas, logistikas, juhtimises jne. Erinevalt paljudest matemaatikaõpikutest on kõnealuses töös pööratud peamine tähelepanu mitte teooriale, vaid näidetele.
Hind:16,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Statistika teooria põhikursus
Autor:August Aarma, Vello Vensel
Hind:7,16 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tallinna Tehnikaülikool 1918-2018
Autor:Tõnis Liibek
Lühikirjeldus:Raamat pakub võimalust heita pilk Tallinna Tehnikaülikooli keerulisele ja inspireerivale saja-aastasele eluloole.
Hind:37,60 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Ökonomeetria.Lihtsad mudelid
Autor:Jaan Vainu
Lühikirjeldus:Ökonomeetria on matemaatika meetodite kasutamine majandusnähtuste analüüsimisel, prognoosimisel ja majandusteooriate kinnitamisel. Enamasti rakendatakse matemaatilist statistikat majanduslikele andmetele, et saada kinnitust majandusmatemaatika mudelitele ja numbrilisi tulemusi. Käesolev raamat on mõeldud kasutamiseks eeskätt bakalaureuse- ja magistriõppe majandusüliõpilastele ökonomeetria ja statistika õppeainete omandamisel. Õpik on aga rakendatav ka mitmesugustel täienduskoolituse kursustel ja ökonomeetria mudelitega iseseisval tutvumisel. Näited on toodud aegridade baasil, kuid samad meetodid on kasutatavad staatiliste kogumite analüüsil ja mudelite konstrueerimisel. Praktilisteks töödeks ei anta siin konkreetseid juhiseid, sest kindlaid reegleid ei ole. Küll aga püütakse näidata, millised olukorrad võivad esineda ja millistele küsimustele tuleks tähelepanu pöörata.
Hind:7,22 EUR

Vaata lähemalt