Täna on pühapäev, 25.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Majandus > Avaliku sektori majandus >

  
Raamatu nimi:Tsiviil-, äri-, ehitus- ja karistusõigus
Autor:Advig Kiris, Ants Kukrus, Enno Oidermaa
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2011
Lehekülgi:125
Mõõdud:147*209mm
Lühikirjeldus:Kaasusülesannete lahendamisega kinnistavad üliõpilased õppimise käigus omandatud teoreetilisi teadmisi nende rakendamise kaudu elulistes situatsioonides ning omandavad teatud kogemusi õigussuhtele ja selle subjektide käitumisele juriidilise hinnangu andmiseks.
Kirjeldus:Kaasusülesanded on valitud peaasjalikult Eesti kohtulahendite hulgast, osa neist on konstrueeritud kunstlikult. Ülesanded on kogus süstematiseeritud õigusinstituutide kaupa, mis on eraldi nummerdatud ja pealkirjastatud: I Tsiviilõiguse üldküsimused. Võlaõigus. II Asjaõigus. III Äriõigus. IV Pankrotiõigus. V Ehitusõigus. VI Karistusõigus. Ülesannete kogu lõpus on mainitud ülesannete lahendamiseks vajalike põhiliste õigusaktide loetelu. See kaasusülesannete kogu on ette nähtud kasutamiseks eelkõige TTÜ bakalaureuseõppe majanduseriala üliõpilastele "Õiguse aluste" kursuse, aga samuti "Äriõiguse" kursuse omandamisel nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppe tasemel. Kogu saavad kasutada ka tehnikaerialade üliõpilased "Õigusõpetuse" kursuse omandamisel.
Hind:5,06 EUR

Tagasi