Täna on pühapäev, 25.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Majandus > Avaliku sektori majandus >

  
Raamatu nimi:Avaliku sektori ökonoomika
Autor:Raivo Soosaar
Lühikirjeldus:Ühe lihtsa ja üldise määratluse järgi on avaliku sektori ökonoomika aine, mis uurib avaliku sektori rolli majanduses. Teise lihtsa definitsiooni kohaselt uurib aine avalikus sektoris tehtavaid valikuid ja nende valikute mõju majandusagentide otsustele.
Hind:7,99 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Rakendusmatemaatika
Autor:Evald Übi, Kadrin Keres
Lühikirjeldus:Raamat annab elementaartasemel ülevaate matemaatika rakendustest eelkõige majanduses, aga ka tehnikas, logistikas, juhtimises jne. Erinevalt paljudest matemaatikaõpikutest on kõnealuses töös pööratud peamine tähelepanu mitte teooriale, vaid näidetele.
Hind:16,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Statistika teooria põhikursus
Autor:August Aarma, Vello Vensel
Hind:7,16 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tallinna Tehnikaülikool 1918-2018
Autor:Tõnis Liibek
Lühikirjeldus:Raamat pakub võimalust heita pilk Tallinna Tehnikaülikooli keerulisele ja inspireerivale saja-aastasele eluloole.
Hind:37,60 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tsiviil-, äri-, ehitus- ja karistusõigus
Autor:Advig Kiris, Ants Kukrus, Enno Oidermaa
Lühikirjeldus:Kaasusülesannete lahendamisega kinnistavad üliõpilased õppimise käigus omandatud teoreetilisi teadmisi nende rakendamise kaudu elulistes situatsioonides ning omandavad teatud kogemusi õigussuhtele ja selle subjektide käitumisele juriidilise hinnangu andmiseks.
Hind:5,06 EUR

Vaata lähemalt