Täna on , 23.01.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Infotehnoloogia > Arvutiteadus >

  
Raamatu nimi:AVR mikrokontrollerid ja praktiline robootika
Autor:Raivo Sell, Mikk Leini, Rain Ellermaa
Kirjastus:ITT Group
Ilmumisaasta:2015
Lehekülgi:188
Mõõdud:150*210mm
Lühikirjeldus:Raamat on mõeldud abivahendiks nii koolidele kui ka teistele hobirobootikaga tegelejatele, rõhudes just praktilisele küljele. Raamatu näidete baasiks ATxmega128 mikrokontroller koos Robootika Kodulabori riistvara moodulite ja tarkvarateegiga. Lisaks praktilistele näidetele sisaldab raamat AVR mikrokontrolleri arhitektuuri ülevaadet ja tüüpiliste perifeeriaseadmete lühiteooriat ja C keele ülevaadet.
Kirjeldus:

Raamat on 2010 aastal ilmunud "Mikrokontrollerid ja praktiline robootika" oluliselt täiendatud ja uuendatud versioon. Tegemist on just Eesti vajadustest ja situatsioonist lähtuva praktilise abimehega, mida saab kasutada nii üldhariduskoolis, kutsekoolis, ülikoolis, hobirobootikas kui ka ettevõtetes praktiliste AVR mikrokontrolleritel põhinevate süsteemide õppimisel ja arendamisel.

Raamat jaguneb tinglikult neljaks osaks:

I osa annab kiire ülevaate mikrokontrolleritest, vajalikest elektroonikaprintsiipidestja C keele programmeerimisest.

II osa annab ülevaate AVR seeria mikrokontrolleritest. Peatükk seletab lahti AVR-i andmelehtedes kirjeldatud informatsiooni ja on abiks praktiliste harjutuste läbimisel

III osa kirjeldab praktiliste tööde aluseks oleva riistvara- ja tarkvaraplatvormi.

IV osa koosneb praktilistest harjutustest, mis sisaldavad konkreetseid näiteid enam levinud elektroonika- ja elektromehaanikaseadmete kasutamiseks AVR mikrokontrolleriga.

Hind:13 EUR

Tagasi