Täna on , 23.01.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Energeetika > Elektriajamid ja jõuelektroonika >

  
Raamatu nimi:Energiasalvestid ja -salvestustehnoloogiad
Autor:Argo Rosin, Siim Link, Hardi Hõimoja, Imre Drovtar
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2015
Lehekülgi:182
Mõõdud:175*246mm
Lühikirjeldus:Raamat on mõeldud sissejuhatava raamatuna energia salvestamise alal, mis annab teemast huvitatule esmase ülevaate. Käsitletakse kahte suurt energiasalvestamise viisi - elektri ja soojuse salvestamist.
Kirjeldus:

Energiasalvestid on tänaste tarkvõrkude ja üha laieneva taastuvenergia kasutuse kontekstis üks võtmetehnoloogiaid. Tarkvõrkude all mõistame uudseid elektrivõrkude lahendusi, kus on omavahel integreeritud nii elektri kui ka soojuse tootmine, ülekanne, salvestamine ja tarbmine.

Käsitletakse kahte suurt energiasalvestamise viisi - elektri ja soojuse salvestamist. Salvestusviiside puhul vaadeldakse nii suurtes süsteemides kui ka hoonetes rakendatavaid salvestustehnoloogiaid. Raamatust leiab ka lihtsamaid arvutusnäiteid salvestite valikuks.

Raamat on ettenähtud kasutamiseks õpikuna Tallinna Tehnikaülikooli energeetika- ja mehaanikateaduskonna üliõpilastele energiatarbimist ja -salvestamist käsitlevates õppeainetes. Raamat on pigem kirjeldavat laadi kui teooriasse kalduv ning seetõttu sobiv ka valdkonda mitte tundvale inimesele.

Hind:19,60 EUR

Tagasi