Täna on teisipäev, 16.10.2018  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkĂ”ige TehnikaĂŒlikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sĂ”na (vĂ”i stringi) jĂ€rgi pealkirjas vĂ”i sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Keskkonnatehnika >

  
Raamatu nimi:VeevÀrk
Autor:Jaan Karu
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2016
LehekĂŒlgi:199
MÔÔdud:176*250mm
LĂŒhikirjeldus:TrĂŒkises kĂ€sitletakse joogivee ja muu tarbevee ettevalmistamist looduslikust veest (vee puhastamine, töötlemine, kĂ€itlemine).
Kirjeldus:

Vaadeldakse kĂ”iki olulisi etappe selles tegevuses, sealhulgas veevarustuse veeallikaid, veehaardeid, vĂ€lisveevĂ”rku ja sellel olevaid rajatisi, vee omadusi ja joogiveele esitatavaid nĂ”udeid, loodusliku vee töötlemise meetodeid ja tehnoloogilisi protsesse ning selleks kasutatavaid seadmeid. Erilist tĂ€helepanu on pööratud vee keemilise töötlemise seaduspĂ€rasuste selgitamisele, samuti vee desinfitseerimisele. PĂ”hjalikult kĂ€sitletakse metalltorustike korrosiooni ja vee stabiliseerimist, pĂ”hjavee puhastamist, samuti pĂ”hiliselt tootmisvee ettevalmistuse jaoks aktuaalseid kĂŒsimusi - vee pehmendamist, soolaĂ€rastust, vee jahutamist ringlusveevĂ€rkides.

Raamat on koostatud eelkĂ”ige TTÜ keskkonnatehnika erialade Ă”ppeprogramme arvestades. Vajalikku teavet leiavad siit veevarustuse alal praktiseerivad insenerid ja spetsialistid, samuti teised vĂ€lisveevĂ€rgi kohta teadmisi omandavad Ă”ppurid ja praktikud.

Hind:18,80 EUR

Tagasi