Täna on neljapäev, 24.01.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Keskkonnatehnika >

  
Raamatu nimi:Veevärk
Autor:Jaan Karu
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2016
Lehekülgi:199
Mõõdud:176*250mm
Lühikirjeldus:Trükises käsitletakse joogivee ja muu tarbevee ettevalmistamist looduslikust veest (vee puhastamine, töötlemine, käitlemine).
Kirjeldus:

Vaadeldakse kõiki olulisi etappe selles tegevuses, sealhulgas veevarustuse veeallikaid, veehaardeid, välisveevõrku ja sellel olevaid rajatisi, vee omadusi ja joogiveele esitatavaid nõudeid, loodusliku vee töötlemise meetodeid ja tehnoloogilisi protsesse ning selleks kasutatavaid seadmeid. Erilist tähelepanu on pööratud vee keemilise töötlemise seaduspärasuste selgitamisele, samuti vee desinfitseerimisele. Põhjalikult käsitletakse metalltorustike korrosiooni ja vee stabiliseerimist, põhjavee puhastamist, samuti põhiliselt tootmisvee ettevalmistuse jaoks aktuaalseid küsimusi - vee pehmendamist, soolaärastust, vee jahutamist ringlusveevärkides.

Raamat on koostatud eelkõige TTÜ keskkonnatehnika erialade õppeprogramme arvestades. Vajalikku teavet leiavad siit veevarustuse alal praktiseerivad insenerid ja spetsialistid, samuti teised välisveevärgi kohta teadmisi omandavad õppurid ja praktikud.

Hind:18,80 EUR

Tagasi