Täna on pühapäev, 25.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Ehitustootlus >

  
Raamatu nimi:Kinnisvara hindamine
Autor:American Appraisal Institute
Kirjastus: Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing
Tõlkinud:Taivo Liivak
Toimetanud:Tiina Alekõrs
Ilmumisaasta:2015
Lehekülgi:750
Mõõdud:170*240mm
Lühikirjeldus:Raamatus kirjeldatakse detailselt kõiki kinnisvara hindamise tahkusid alates andmete kogumisest ja erinevatest hindamise meetodite rakendamisest ning lõpetades hindamise aruande vormistamisega.
Kirjeldus:

13. trükk. Käesoleva trükise näol on kindlasti tegemist kõige mahukama raamatuga kinnisvara hindamise teemal, mis on ilmunud eesti keeles. Raamatu esimene trükk ilmus Ameerika Ühendriikides enam kui 60 aastat tagasi 1951. aastal.

Sisu lühidalt: Kinnisvara ja selle hindamine; Väärtuse olemus; Hindamise alused; Kinnisvaraturud; Raha- ja kapitaliturud; Kinnisvara omand ja omandiõigused; Hindamisprotsess; Andmete kogumine; Turu- ja turustatavuse analüüs; Maa ja krundi analüüs; Parenduste analüüs; Parima kasutuse analüüs; Võrdlusmeetod; Võrdlev analüüs; Võrdlusmeetodi rakendamine.

Kasusaajate ja kasutajate ring on väga ulatuslik – kõrgkoolide üliõpilased, kinnisvara hindamise kutseala kutse taotlejad, kutselised hindajad ja teised kinnisvara valdkonnas tegutsevad spetsialistid (kinnisvaramaaklerid, kinnisvarahaldurid, kinnisvaraanalüütikud, jt) ning ka kõik teised spetsialistid, kes oma igapäevatöös omavad kokkupuudet kinnisvara hindamisega.

Hind:65,40 EUR

Tagasi